دستگاه لیزر بذر آمارانتوس سه رنگ S1

زمان های جدید فراگیری دستگاه لیزر و گیاه در حوزه‌ ۱۱آغاز شد واجب :


منشأ آن نواحی گرمسیری است . دستگاه لیزر آذین گهگاه ایستاده البته در بیشتر گونه ها حالت آویزان دارد . در بعضا از گونه های آن دستگاه لیزر های کوچک و به نیز فشرده در محل گره ها موجود هست . عمده رقم های آن برگ های رنگی دارا هستند که یک رنگ , دو رنگ و سه رنگ میباشد که افزون بر رنگ سبز داری رنگ دیگری هم می‌باشند . اگر به صورت تک بوته و درون چمن کاشته شود , به علت داشتن برگ های رنگین چشم انداز جالبی به وجود می آورد .

بذر امارنتوس
بذر امارنتوس

زمان دستگاه لیزر دهی آن طولانی است و از اواخر بهار تا پائیز دستگاه لیزر می‌دهد . مشابه تاج خروس می توان از آن برای گونه دستگاه لیزر خشک در زمان زمستان استفاده کرد .

برای کاشت در سینی نشا , میتوان بعد از رفع یخ‌بندان بذر این گیاه را در درون دستگاه لیزر خانه یا شاسی سرد در داخل سینی های کشت کاشت . برای این عمل از خاک کوکوپیت همپا پرلیت استفاده می کنید . نخست خاک را با دیازینون و کاپتان یا این که کاربندازیم , ضدعفونی کرده آن‌گاه هر بذر را داخل هر سلول بکارید . این شیوه سبب ساز ارتقاء بازده سبز شدن و جوانه زنی شما خواهد شد . پس از چهار ورقه شدن از باطن سلول خارج شده و به داخل دستگاه لیزر دان 6 منتقل می گردد و تا زمان انتقال به زمین حساس سه سایز دستگاه لیزر دان عوض می کنند . تا برای عید پیش رس شده و به دستگاه لیزر بروند .

مقدمه کود نماید رها شونده در شکل رغبت در فصل زمستان به خاک خود اضافه فرمائید تا در زمان فصل پرورش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . . در منزل بعد از رفع سرمای بهاره , یه خرده ماسه یا خاک نباتی به خاک بیشتر نمائید و زمین را به خیر بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای توقف از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی فرمایید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ساخت شده است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در پایان یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک نمایید . در نوبت اولیه صبح ها به صورت روزانه با آبپاش زمین را طوری آبیاری نمایید که کود الک شده جابجا نشده و در نتیجه بذر جابجا نشود , که در غیر این چهره بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد لا 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین دوران برای دوری از نادرست به دست آوردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی خودداری کنید . بعد از 4 ورقه شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و اعتنا بفرمایید که با علف کش های عمومی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی خوش دستگاه لیزر و لبریز دستگاه لیزر خواهید بود .

نشا آمارانتوس سه رنگ
نشا آمارانتوس سه رنگ

محصولات دارای ارتباط
شب عطر بنفش
بذر دستگاه لیزر شب رایحه بنفش F1
3 , 000 تومان
کلم زینتی
بذر کلم زینتی صورتی F1
3 , 000 تومان
بذر دستگاه لیزر حنا
بذر دستگاه لیزر حنا S1
3 , 000 تومان
صابونی
بذر دستگاه لیزر صابونی